LIGHTING / Candlesticks & Candelabras / Candelabras 7884650
nr 788 4650
CANDELABRAS
one pair, silver (800) Spanien, height: 25, wear, damages.
Ett par, silver (800) Spanien, höjd: 25
Condition: slitage, skador
1500
SEK 2400
Monday October 29 2012
at 18:13:27
2.200 kr
2.000 kr